Meer dan kwart miljoen mensen ondertekenen petitie voor beter onderwijs
bron: Onderwijsland
DEN HAAG - Meer dan een kwart miljoen mensen heeft de petitie van 'PO in actie' ondertekend. Een 'schrikbarend hoog aantal', aldus mede-organisator en leraar Jan van de Ven. "We merken dat de werkdruk van leraren veel mensen aan het hart gaat.'' Aldus van de Ven tegen het AD.
Mét de nadrukkelijke gelukswensen van de politie
De vergunning voor de manifestatie van volgende week is inmiddels binnen, 'mét de nadrukkelijke gelukswensen van de politie erbij', aldus Van de Ven. De basisschooldocent uit Overloon is blij met de steun van andere beroepsgroepen. "Sommigen vinden zelfs dat we de hele boel moeten platgooien.'' Aldus de leerkracht tegen de krant.
Lerarenstaking
De lerarenstaking is volgende week dinsdag 27 juni. Docenten vragen om een lagere werkdruk, hoger salaris en een oplossing voor het tekort aan leerkrachten. "We hebben nu tussen de 5.000 en 10.000 aanmeldingen van mensen die naar de protestmanifestatie komen.'' Aldus van de Ven. PO-front roept op om naar de manifestatie te komen.
In het netwerk van de actiegroep PO in Actie zitten ook vakbonden als de AOb, FNV, CNV, FVOV, AVS en de PO-Raad.
Laatste nieuws
-
17 mrt Letschert wil lerarentekort in vier jaar flink terugdringen
-
17 mrt Burgerschap: deelnemen aan de samenleving begint op school
-
17 mrt Meeste mbo'ers blijven in hun eigen regio na behalen diploma
-
16 mrt Twee Twentse middelbare scholen zijn straks een technasium
-
16 mrt Het belang van onderwijsbureaus
-
13 mrt Met andere indeling flexibiliteit in het basisonderwijs
-
13 mrt Strategisch HRM: Bouwen aan een Duurzame Toekomst in het Onderwijs
-
13 mrt Nederlanders volgen steeds vaker hbo of universitaire studie
-
12 mrt Steeds meer vrouwen aan het hoofd van basisscholen
-
12 mrt Veel scholieren hebben moeite met informatie zoeken op internet
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan