Juf introduceert sta-bureau in eigen klaslokaal
bron: Onderwijsland
BEVEREN - In de klas van juf Kathleen De Belder kunnen leerlingen sinds dit schooljaar ook staand de les volgen. Door het succes van het proefproject komen er volgend jaar meer van dat soort bureaus in de klassen van Vrije Basisschool Sint-Lodewijk.
''In het bedrijfsleven gebruiken ze al langer dit soort bureaus om werknemers niet lange tijd aan een stuk te laten zitten'', aldus juf Kathleen De Belder. ''Daarom kreeg ik het idee het te testen in een schoolomgeving en met succes''.
De zesdejaars op de school geven aan minder snel moe te worden en zich beter te kunnen concentreren. Het is niet zo dat de kinderen continu staan. In het klaslokaal staan ook enkele zitballen. De juf werkt voor de combinatie zitten / staan met een doorschuifsysteem.
Bron: Nieuwsblad
Foto: School in de Verenigde Staten waar leerlingen volgens een soortgelijk concept werken.
Laatste nieuws
-
28 jul Meer studenten aan pabo
-
27 jul Aantal inschrijvingen voor universitaire lerarenopleiding stijgt
-
27 jul Mbo heeft weinig last van lerarentekort
-
24 jul Iedereen een zelfverzekerde rekenaar
-
24 jul Duitse studenten volgen een opleiding in Limburg
-
23 jul Meertalige leerlingen hebben baat bij meertalige aanpak in leesonderwijs
-
22 jul Universitair onderwijs in Emmen
-
21 jul Door bezuinigingen minder opleidingen op universiteiten
-
21 jul Steeds meer vrouwen aan het hoofd van basisscholen
-
20 jul Mbo‑medewerkers krijgen jaarlijks 500 euro voor scholing
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan